Startujemy ze stroną i blogiem!

Cześć,
Dzięki aktywnej społeczności użytkowników Microsoft Azure w Polsce, mamy działającą i ciągle rosnącą, oficjalną grupę: Microsoft Azure User Group Poland. Do tej pory była ona obecna jedynie na Facebooku i Meetup. Wraz z Emilem Wasilewskim postanowiliśmy powrócić do dawnego tematu – strony www, która będzie oficjalnym, informacyjnym hubem grupy (tym mniej oficjalnym i bardziej społecznościowym jest oczywiście grupa na Facebooku).

Strona www jest bardziej uniwersalna – nie wymaga konta na FB i pozwala na subskrybowanie choćby wpisów na blogu. Każdy z Was może zostać autorem wpisów oraz dołączyć do ekipy adminów strony. Liczymy także na Wasze opinie i pomysły co do jej zawartości. Kilka rzeczy już jest (w początkowej formie), a kilka pomysłów także się rodzi – np. agregator Waszych wpisów blogowych.

Dzięki za to, że jesteście z nami!

O autorze: Michał Smereczyński
Microsoft Azure MVP. Founder of Polish Microsoft Azure User Group. Entrepreneur - a technical expert and a consultant on Microsoft Azure platform. Open Source Software and interoperability evangelist.