Rejestracja on-line

Ilość miejsc w salach konferencyjnych jak i na warsztatach jest ograniczona!


Prelegenci

Łukasz Kałużny
MVP Microsoft Azure
Senior Cloud Architect
Pracuje jako Senior Cloud Architect w ITMAGINATION, gdzie odpowiada za kompetencje Microsoft Azure i . Ponad 9 lat zawodowego doświadczenia w IT. Specjalista i pasjonat rozwiązań chmury publicznej. Czterokrotnie wyróżniony tytułem Microsoft Most Valuable Professional w kategoriach: Microsoft Azure – jako pierwszy w Polsce oraz Hyper-V. Autor bloga: blog.kaluzny.pro, aktywnie wspiera społeczność specjalistów IT w zakresie technologii Microsoft. Posiadacz certyfikatów MS, MCP, MCTS, MCITP, MCSA, MCSE. Prywatnie ogląda za dużo seriali i stara się wykręcać jeszcze lepsze czasy w startach biegowych i triathlonowych.
TwitterWWW
Andrzej Kaźmierczak
MVP Microsoft Azure
Principal Consultant (Security & Cloud)
Konsultant i inżynier systemowy z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Pracuje w firmie Predica jako Principal Consultant i zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem rozwiązań on-premises jak i Cloud firmy Microsoft dla organizacji publicznych i prywatnych zlokalizowanych na całym świecie. Autor artykułów i blogów traktujących o tematyce security i Cloud. Główne obszary specjalizacji to Identity Federation, Microsoft Azure oraz Cloud a także rozwiązania bezpieczeństwa frimy Microsoft (PKI, Rights Management Services, BitLocker, etc).
TwitterWWW
Michał Smereczyński
MVP Microsoft Azure
Microsoft Azure MVP. Founder of Polish Microsoft Azure User Group. Entrepreneur - a technical expert and a consultant on Microsoft Azure platform. Open Source Software and interoperability evangelist. Microsoft Azure User Group Poland Leader in Szczecin.
TwitterBlog E-mail
Emil Wasilewski
MVP Microsoft Azure
Cloud Architect
Emil pracuje jako Cloud Architect w firmie ITMAGINATION gdzie zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań opartych o Microsoft Azure jak również Office 365. W styczniu 2016 roku odznaczony prestiżowym tytułem Microsoft Most Valuable Professional (MVP) w kategorii Microsoft Azure. Jeden z czterech specjalistów którzy posiadają ów tytuł w Polsce. Jest konsultantem i certyfikowanym trenerem firmy Microsoft. Lider Microsoft Azure User Group Poland w Warszawie. Prywatnie miłośnik szachów i fotografii cyfrowej.
TwitterBlog Email
Piotr Boniński
Cloud Solutions Architect
Cloud Solutions Architect w Microsoft, wcześniej architekt rozwiązań zarządzania tożsamością i bezpieczeństwa, a jeszcze wcześniej programista C/C++/.Net/Java. Z branżą IT związany już od czasów studiów, czyli od lat wielu. Z racji wykształcenia nazywany przez klientów ‘doktorem’, gdyż swego czasu taki tytuł naukowy uzyskał, prywatnie były brydżysta i aktualny entuzjasta fotografii, snookera i gier zespołowych.
Mirosław Burnejko
Cloud Solutions Architect
Cloud Polyglot
Mirek Burnejko na co dzień to Cloud Solution Architect w Microsoft. Pomaga największym polskim i międzynarodowym firmom wykorzystywać dziesiątki serwisów w Microsoft Azure. Zdobył doświadczenie oraz certyfikacje branżowe, pracując z wieloma dostawcami chmury publicznej, co stawia go w nielicznym gronie „cloud polyglots”. Teraz przekłada zdobyte doświadczenie na zadowolenie polskich przedsiębiorstw w Microsoft. Nocami promuje rozwiązania chmury publicznej na blogu https://chmurowisko.pl/serwisy-microsoft-azure/
TwitterWWW Email
Ryszard Dałkowski
Open Source Strategy Lead
Niezależny konsultant IT2B, trener. Historycznie związany zarówno z firmami-klientami jak i z dostawcami systemów informatycznych. W latach 2010-1014 w Microsoft odpowiadał za strategię współpracy ze środowiskami open source i tak mu jakoś zostało - współpracuje w tym projekcie dla Europy Środkowo-Wschodniej. V-ce prezes Fundacji Aegis (projekty open source). Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach pomagających firmom rozszerzać modele biznesowe z wykorzystaniem chmury komputerowej oraz prowadzi szkolenia z umiejętności interpersonalnych i lepszego używania komputera w codziennej pracy. Fan korzystania z usług chmury publicznej.
Łukasz Grala
Microsoft MVP Data Platform
Architect Data Platform & BI Solutions
Zawodowo architekt rozwiązań platformy danych i Business Intelligence w firmie TIDK, specjalizującej się w rozwiązaniach platformy danych, Business Intelligence i zaawansowanej analityce. Od 2010 roku Microsoft MVP w kategorii Data Platform. Trener, autor szkoleń i warsztatów, wykładowca akademicki. Naukowo związany z Wydziałem Informatyki Politechniki Poznańskiej (tematyka baz danych, hurtowni danych, eksploracji danych i uczenia maszynowego). Prelegent na licznych konferencjach. Posiada liczne certyfikaty, w tym wszystkie z baz danych, SQL Server 2005/2008/2008R2/2012/2014 i Business Intelligence. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Polish SQL Server User Group PLSSUG. Lider w oddziale poznańskim PLSSUG.
TwitterWWW Email
Tomasz Kopacz
Principal Technical Architect (Evangelist)
Współpracuje z architektami oraz projektantami systemów wykorzystujących, między innymi, technologie Microsoft. W ramach współpracy doradza przy wyborze właściwych elementów pozwalających rozwiązać określony problem. Zajmuje się również prezentacją wzorców i dobrych praktyk architektonicznych oraz szeroko pojętym wykorzystaniem technologii .NET, serwerów Microsoft, Microsoft Azure i różnych narzędzi wspierających prowadzenie projektów. Dodatkowo, duża część pracy związana jest ze stykiem „technologia a człowiek” w projekcie informatycznym, z dużym naciskiem na sposób konstrukcji interfejsu użytkownika tak, by efektywnie współpracował z częścią serwerową. Przed dołączeniem do zespołu Microsoft Tomasz Kopacz, jako niezależny konsultant, prowadził wiele projektów bazujących na różnych technologiach. Doradzał także przedsiębiorstwom pomagając przy wdrożeniach i przetargach.
Tomasz Wiśniewski
Technical Evangelist
Pracuje w firmie Microsoft jako Technical Evangelist gdzie współpracuje z partnerami i klientami nad rozwojem oprogramowania przy wykorzystaniu najnowszych technologii Microsoft m.in. Microsoft Azure. Po godzinach perkusista w firmowym zespole „Room 404”.